Tom Cruise za volantem Red Bull F1

Tom Cruise za volantem Red Bull F1: titulní fotka Myslíte si, že projet se v současném formulovém monopostu je Mission Impossible? Tom Cruise to zvládnul. ;-)

Americké filmové hvězdy dneska zvládnou se znuděným zívnutím mezigalaktické lety, cestování časem nebo vymlátí z T-Rexe duši holýma rukama. Ale běda, jak si při otvírání pytlíku s čipsy zlomí nehet nebo zakopnou na špatně napnutém červeném koberci. $1$ Užt o zkrátka nejsou ti drsňáci formátu Steva McQueena nebo Paula Newmana, kterým jste jejich výkony před kamerou opravdu věřili.

Ale třeba takový Tom Cruise se minimálně snaží – Red Bull představuje svůj tým F1 v Americe pod dohledem Davida Coultharda a hollywoodská megahvězda nejen že usedla za volant, ale dokonce s efjedničkovým monopostem jezdila. $2$

Tom na 2,5mílovém okruhu Willow Springs odřídil 24 kol, během nichž se mu podařilo dosáhnout rychlosti 291 km/h a co se času na kolo týče, mezi prvním a nejlepším bylo propastných 11 sekund. však se také dočkal Coulthardovy pochvaly za své řidičské schopnosti.

No dobře, Stevie to ještě není, ale jak je vidět, Tom Cruise možná nebude až taková balerína, jak se občas zdá. $5$

Fotogalerie

  • Tom Cruise za volantem Red Bull F1: fotka 1
  • Tom Cruise za volantem Red Bull F1: fotka 2
  • Tom Cruise za volantem Red Bull F1: fotka 3
  • Tom Cruise za volantem Red Bull F1: fotka 4
  • Tom Cruise za volantem Red Bull F1: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
:) Vysnan1 28.08.2011  02:37
Vstoupit do diskuse ›