Tenhle pouštní festival vás dostane do světa Šíleného Maxe

Tenhle pouštní festival vás dostane do světa Šíleného Maxe: titulní fotka Na asi nejdivnějším pouštním festivalu získáte pocit, že jste se přenesli do prostředí akčních filmů s Šíleným Maxem.

V Mohavské poušti máte šanci přenést se do úplně jiného světa, kde to vypadá jako na obřím obydleném šrotišti, kde si někdo klidně kempuje naproti kostře dinosaura a vás málem přejede motorizovaná rakev na upraveném podvozku golfového vozítka. Ze všeho nejvíc by to tady mělo připomínat filmy ze série Mad Max, což byl i záměr autorů. Na post-apokalyptický víkend se letos přijelo podívat 4100 návštěvníků.

Ve Wastelandu ale nepobývají jen fanoušci Šíleného Maxe, na své si tu přijdou i milovníci dalších post-apokalyptických filmů. Pro fandy cosplaye je to místo jak vyšité. Dokonce je tu i bojová klec, kam si to chodí převlečení fandové v kostýmech rozdat ve velkém stylu. A najdete tu i plně funkční Thunderdome. Nás ale nejvíc baví auta, která jsou opravdu upravená a posvařovaná ve stylu co dům dal. A čím strašidelněji vypadají, tím lépe. A nemyslete si, že jde jen o auta. Když už kastle zmizela, nahradí jí třeba starý kočár nebo trup letadla.

Více fotek najdete na jalopnik.com.

Foto: Tod Seelie

Fotogalerie

  • Tenhle pouštní festival vás dostane do světa Šíleného Maxe: fotka 1
  • Tenhle pouštní festival vás dostane do světa Šíleného Maxe: fotka 2
  • Tenhle pouštní festival vás dostane do světa Šíleného Maxe: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20340 | Zobrazit seznam všech anket