Tenhle koumák z malého Suzuki vyrobil pojízdnou houpací síť. Řídí se stejně bláznivě, jak bláznivě ten nápad zní

Hodnocení
(počet hlasů: 87, průměr: 2.61; procenta:40%, součet:227)

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.O videu

A zase je tu cvok Master Milo s šíleným automobilovým nápadem. Tentokrát se YouTuber chce za jízdy pořádně houpat.

Každý jeho nápad je šílenější než ten předchozí a jen těžko se dá odhadnout, co si vymyslí příště. Je trochu jako nějaký šílený vědec z komiksu, akorát místo laboratoře dělá pokusy ve své garáži.

Tentokrát chtěl asi relaxovat, a tak si postavil motorizovanou houpací síť. Stačilo uřezat střechu z malého Suzuki Alto (což mělo nepříjemný dopad na jeho strukturální tuhost) a přivařit na něj úchyty. Pak se jen trochu přemístilo řízení a řazení, aby na něj dosáhl a výsledek je na světě.

Koumáci udělali z Renaultu 5 obojživelné auto. Použili krabice od džusu

Nyní tedy může jezdit v houpací síti zhruba ve výšce, kde dřív byla střecha. Je pravda, že při realizaci došlo k problémům, protože unikající kapalina z řízení způsobila požár houpací sítě při svařování (ona se tedy stejně před tím protrhla) a nákup nové finanční náklady na celou akci zdvojnásobil.

Nepovedlo se ovšem přendat řazení, takže s rozjezdem musel pomoci kamarád, který na zemi přeřadil na vhodný kvalt. Ani přidat plyn Milo nemůže, ale ono je to dobře. Tohle auto by mělo jezdit jen pomalu. A nemyslete hned na bezpečnost, ale spíš na relaxaci, kvůli které bylo vyrobeno

Jenže tady se relaxace snadno změní ve stres, když sebenepatrnější pohyb volantem vede k rozhoupání sítě a značně komplikuje řízení. Ale řekněte sami, jestli byste se v tom nechtěli zkusit alespoň kousek projet.

Související videa | Všechna videa »
 • Koumáci udělali z Renaultu 5 obojživelné auto. Použili krabice od džusu
  2408×
 • Video: Srovnání Swiftu Sport proti BMW i3 na okruhu!
  3620×
 • Suzuki s motorem o objemu 658 ccm vyprošťuje kamion
  1882×
 • Video: Nissan Skyline GTS-T vs. motorový vozík pro invalidy
  4665×

Související články