TechArt: lepší design a technika pro Porsche Boxster

TechArt: lepší design a technika pro Porsche Boxster: titulní fotka Techart nám poskytl upoutávku na svou hvězdu letošního Essen Motor Show - poladěné Porsche Boxster (981).

Největší tuningová výstava v Essenu přinese světovou premiéru úpravy aktuální třetí generace roadsteru Porsche Boxster (981) od firmy TechArt. Úpravce se zaměřil na vzhled a podvozek, motor zatím zůstává beze změny.

TechArt chce, aby se o jeho kreaci ještě chvíli mluvilo, takže nás poctil pouze teaserovými snímky, které ukáží něco málo, ale rozhodně ne všechno. Z profilu vidíme sníženou světlost stuttgartského roadsteru, což je zásluha o 30 mm kratších sportovních pružin vpředu a o 20 mm kratších vzadu.

Vzhled auta vylepšují 21" kola, přičemž typ Formula III je kovaný, mezi ráfky a nábojem jsou nasazeny podložky. Techart vám také nalakuje brzodvé třmeny dle vašich individuálních představ. Připraven je také bodykit, jenž může být z klasického plastu nebo karbonu, vidím to na přední spoiler, zadní difuzor a křidélko. Pořídit také bude možné sportovní výfuk s možností nastavení intenzity zvuku a kulatými koncovkami.

Pořádně se TechArt vyřádil v kabině – je libo nový volant? Pádla? Kožené čalounění a stehování v libovolných barevných kombinacích? Speciální podklad přístrojů? karbonové dekory? Koberečku, hliníkové pedály a prahové lišty? TechArt všechno má. Tedy bude mít, od Essenu.

Fotogalerie

  • TechArt: lepší design a technika pro Porsche Boxster: fotka 1
  • TechArt: lepší design a technika pro Porsche Boxster: fotka 2
  • TechArt: lepší design a technika pro Porsche Boxster: fotka 3
  • TechArt: lepší design a technika pro Porsche Boxster: fotka 4
  • TechArt: lepší design a technika pro Porsche Boxster: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
JAkzDYiu YYPUlcqWkd 12.10.2012  12:27
SvvFIgiDnxh zwNapGbx 10.10.2012  15:01
... unn4m3d 30.09.2012  13:55
Vstoupit do diskuse ›