TechArt Magnum: první ochutnávka upraveného Porsche Cayenne

TechArt Magnum: první ochutnávka upraveného Porsche Cayenne: titulní fotka TechArt prodal více než 1000 kusů vozu Cayenne Magnum a rád by na tuto tradici navázal podobnou úpravou nové generace.

Pro německého úpravce TechArt byl jeho tuning minulé generace SUV Porsche Cayenne velmi úspěšný, auto, které jsme vám představili v článku TechArt Magnum: 680 koní pro Porsche Cayenne Turbo S si pořídilo více než 1000 lidí, což je rozhodně úctyhodný výsledek.

Je tedy logické, že slepice, snášející zlatá vejce, neskončí v polévce – TechArt nyní vyvíjí Magnum verzi i pro druhou generaci cayennu. Aby trošku uchlácholil nedočkavé zákazníky, poskytl první fotografii a pár doplňujících infromací.

Kompletně bude magum představen na švýcarské výstavě Auto Zurich Car Show, začínající 11. listopadu. Už teď ale víme, že auto dostane kola o velikosti 20–23 palců, kompletní aerokit včetně rozšířených blatníků, přídavné xenonové světlomety a denní LED, karbonovou kapotu a střešní spoiler. V kabině bude na výběr spousta variant koženého čalounění, sportovní volanty nebo zábavné systémy pro zadní sedadla, umístěné ve střeše.

…a pobopitelně funkční úpravy, jejichž odhalení si ale Němci nechávají do Švajcu.

Fotogalerie

  • TechArt Magnum: první ochutnávka upraveného Porsche Cayenne: fotka 1
  • TechArt Magnum: první ochutnávka upraveného Porsche Cayenne: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.