Techart GTStreet Cabriolet: nový vzhled a vyšší výkon

Techart GTStreet Cabriolet: nový vzhled a vyšší výkon: titulní fotka Společnost Techart patří mezi specialisty na úpravy automobilů značky Porsche a nyní se chystá na ženevském autosalonu představit svou poslední úpravu modelu 911 Turbo Cabriolet.

Techart se do nového 911 Turbo Cabriolet nepouští poprvé a s vozem, který se má představit na letošním ženevském autosalonu navazuje na úpravy, představené na loňské podzimní tuning show v Essenu.

Novinka dále rozvíjí designové úpravy a přichází s novým nárazníkem s velkými vstupy vzduchu, jejichž tvar se stal charakteristický pro výtvory společnosti Techart. Na voze jsou nové nástavce prahů a přepracování se dočkala zadní část, kde jsou použity nové zadní blatníky s většími vstupy vzduchu, nový zadní nárazník a rozměrný spoiler na víku motorového prostoru. Změny na vzhledu karoserie doplňují i nová litá kola.

Techart prozatím ke své novince vydal pouze krátkou tiskovou zprávu, v níž uvádí pouze údaj o výkonu motoru a maximální rychlosti. Výkon přeplňovaného šestiválce se ze sériových 353 kW (480 k) zvýšil na 463 kW (630 k) a Porsche s plátěnou střechou dosahuje maximální rychlosti 345 km/h.

Fotogalerie

  • Techart GTStreet Cabriolet: nový vzhled a vyšší výkon: fotka 1
  • Techart GTStreet Cabriolet: nový vzhled a vyšší výkon: fotka 2
  • Techart GTStreet Cabriolet: nový vzhled a vyšší výkon: fotka 3
  • Techart GTStreet Cabriolet: nový vzhled a vyšší výkon: fotka 4
  • Techart GTStreet Cabriolet: nový vzhled a vyšší výkon: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
miluju to bali86 13.03.2008  18:54
Vstoupit do diskuse ›