TechArt GrandGT: Pěkně divoké Porsche Panamera Turbo

TechArt GrandGT: Pěkně divoké Porsche Panamera Turbo: titulní fotka TechArt se Porsche Panamera věnuje od roku 2010 a má pro tento model připravenu širokou paletu úprav. To nejdrsnější co nabízí představuje paket GrandGT.

TechArt si pro svou nejdivočejší úpravu Porsche Panamera vybral model Turbo, který je se svým přeplňovaným osmiválcem o objemu 4,8 litru s výkonem 520 koní (382 kW) více než dostatečně výkonným základem.

Uhlazená karoserie Porsche se po zákroku úpravce promění v divokou kreaturu s novým agresivně tvarovaným nárazníkem s obrovskými vstupy vzduchu a integrovanými LED pro denní svícení.

Na tvary předního nárazníku navazuje nová kapota motoru z uhlíkových vláken spolu s rozšířenými blatníky. Samozřejmostí jsou nové nástavce prahů a rozšíření zadních blatníků. Na zádi je pak nový nárazník s několika výdechy a velký pevný spoiler.

K úpravám exteriéru Porsche patří nová 22-palcová litá kola a TechArt se postaral i mírné snížení světlé výšky.

Stranou zájmu úpravce nezůstává ani pohonná jednotka, která má u aktuálního provedení GrandGT disponovat maximálním výkonem 620 koní (456 kW) a točivým momentem 900 N.m.

TechArt je připraven uspokojit i zájemce o důkladnou individualizaci čtyřmístného interiéru. Vedle kompletního přepracování čalounění jsou k dispozici i prvky, jako je například nová loketní opěrka s úložnými prostory mezi zadní sedadla nebo sklopné stolky na zadní straně opěradel předních sedadel.

Fotogalerie

  • TechArt GrandGT: Pěkně divoké Porsche Panamera Turbo: fotka 1
  • TechArt GrandGT: Pěkně divoké Porsche Panamera Turbo: fotka 2
  • TechArt GrandGT: Pěkně divoké Porsche Panamera Turbo: fotka 3
  • TechArt GrandGT: Pěkně divoké Porsche Panamera Turbo: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
parník SYPAČ 29.02.2016  10:28
Vstoupit do diskuse ›