Tata Nano od Titan Industries: automobilový šperk

Tata Nano od Titan Industries: automobilový šperk: titulní fotka Že byste nechtěli Tatu Nano ani za zlatý prase? Něco mi říká, že v tomto případě byste změnili názor.

Indická Tata Nano má zcela jasně definovanou image – nejlevnější z levných aut, dopravní prostředek skutečně téměř pro každého. Občas sice trochu hoří a bourat by v něm asi nikdo nechtěl, ale je levné a o to kráčí především.

O to více vyniknou kontrasty, kdy provedené úpravy zmnohonásobí cenu vozu. Teď narážím zejména na kreaci od DC Design, která vyšroubovala cenu na absurdní 4 miliony korun. Ovšem exemplář od Titan Industries tohle laciné šméčko hravě strčí do kapsy.

Mahárádža Ratan totiž chce zahrát na patriotickou strunu a rozhodl se oslavit pětitisíciletou tradici výroby šperků v Indii, proto předal nano jedné z divizí svého impéria – Titan industries, která oblékne milé miniauto do čistého zlata. Bylo navrženo třináct variant, z nich vybírala veřejnost a zvolila ten jediný správný návrh – tradiční indický styl, z něhož na nás přímo dýchne atmosféra eposu Mahábhárata.

Vítězný návrh bude vyroben v sídle Titanu v Bagalore. O ceně se nemluví, ale dost možná by se za ty peníze dala koupit ještě nějaká ta evropská automobilka. $5$

Fotogalerie

  • Tata Nano od Titan Industries: automobilový šperk: fotka 1
  • Tata Nano od Titan Industries: automobilový šperk: fotka 2
  • Tata Nano od Titan Industries: automobilový šperk: fotka 3
  • Tata Nano od Titan Industries: automobilový šperk: fotka 4
  • Tata Nano od Titan Industries: automobilový šperk: fotka 5
  • Tata Nano od Titan Industries: automobilový šperk: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Děs AXN2030 28.12.2010  12:50
Hruza Doyle 28.12.2010  10:11
Vstoupit do diskuse ›