Tata Indica Vista Sport: vstup na neznámé území

Tata Indica Vista Sport: vstup na neznámé území: titulní fotka Tata má sice ve svém portfoliu sportovní značku Jaguar, ale sama dosud neměla žádné ambice vydat se podobným směrem. Až dosud...

Automobilka Tata vám asi v paměti moc neuvázla a pokud ano, zřejmě to bylo kvůli absurdnímu tuningu mikroauta Nano v ceně slušného porsche. Jinak jde vesměs o nudné econoboxy.

Tedy, ne, že by Indica Sport znamenala nějaký průlom v dosavadní filozofii a historii značky, ale minimálně je to poprvé, kdy se objevil náznak jakýchsi sportovních ambic. Inu, nějak se začít musí, že to ale Indové nehodlají uspěchat, naznačuje už to, že jde pouze o koncept, představený před týdnem na autosalonu V Dillí.

Nenápadná a nenápaditá indica dostala výrazný oranžový (?) lak kontrastující s černou střechou, 16" kola jsou navlečena do nízkoprofilových pneumatik a nechybí ani prahové nástavce a ozdobné kryty vnějších zpětných zrcátek. Nejvíce byl ale překopán předek hatchbacku – má novou masku chladiče s ostřejšími tvary, modifikovaný přední nárazník se zvýrazněným otvorem pro přístup vzduchu, světlomety s projektorovou technikou a výdechy v kapotě. Nelze přehlédnout ani výrazně rozšířené blatníky.

Co nám jediná dostupná fotka neukazuje, je záď s novým nárazníkem a střešním spoilerem a interiér s černými koženými sedadly. Pokud vás zajímá, jak vypadalo auto před zásahem továrních tunerů, doporučuji článek Automobily Tata: Od ledna v Německu oficiálně v prodeji.

Fotogalerie

  • Tata Indica Vista Sport: vstup na neznámé území: fotka 1
  • Tata Indica Vista Sport: vstup na neznámé území: fotka 2
  • Tata Indica Vista Sport: vstup na neznámé území: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20251 | Zobrazit seznam všech anket