Alfa Romeo má tašky, věnované 100. výročí značky

Alfa Romeo má tašky, věnované 100. výročí značky: titulní fotka Aktivity Alfy kolem sta let existence automobilky pokračují i v oblasti módních doplňků.

Nevím, jak jste na tom vy, ale já čekal, že budou oslavy sta let legendární italské značky trochu, řekněme… hmatatelnější. Jistě, v jednotlivých zemích proběhly nějaké srazy, dočkali jsme se jedinéomezené série Alfy GT, Zagato postavilo TZ3 Corsa pro bohatého sběratele a Chopard připravil edici hodinek.

Předpokládal jsem prostě, že to Alfa pojme v trošku velkolepějším stylu, když už ne představením spekulované verze 8C GTA, tak větším množstvím speciálních sérií. Teď už výročí ovšem odeznělo a asi posledním záchvěvem je představení cestovních tašek Centenary, připravených tak, aby se přesně vešly do kufru modelu MiTo.

Dva modely navrhli studující britští módní návrháři William Hendry a Tamara Elliot a mají spojovat tradiční tvary cestovních tašek se současným nadčasovým designem, a to pochopitelně v duchu značky Alfy Romeo. Jak se to podařilo, to bohužel nevíme, protože jiné snímky, než ty nicneříkající v naší galerii, bohužel k dispozici nejskou. Britské zastoupení Alfy však plánuje vyrábět obě tašky v omezené sérii, tak třeba budeme někdy příště moudřejší.

Fotogalerie

  • Alfa Romeo má tašky, věnované 100. výročí značky: fotka 1
  • Alfa Romeo má tašky, věnované 100. výročí značky: fotka 2
  • Alfa Romeo má tašky, věnované 100. výročí značky: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Taliáni:)) Uživatel_5340709 09.01.2011  15:33
Vstoupit do diskuse ›