Suzuki X-ITE: čekání na Swift Sport

Suzuki X-ITE: čekání na Swift Sport: titulní fotka Na sportovní verzi swiftu si ještě budeme muset chvíli počkat, pro netrpělivé tu má ale Suzuki prozatím malou náplast na díru v nabídce.

Suzuki nám v Ženevě udělalo velkou radost představením studie Suzuki Swift Concept S, která předznamenává příchod nové generace hot-hatche Swift Sport. Ale než se koncept změní v realitu, to bude trvat ještě minimálně půl roku, možná rok.

Do té doby zájemci, kterým jde u malého japonce hlavně o atraktivní vzhled, mohou sáhnout po nově vytvořené kolekci příslušenství. Ta nese výstižné označení X-ITE a nechybí v něm nástavce nárazníků a prahů, střešní křídlo, atraktivní 17" kola se sportovními pneumatikami 205/40 R 17 a polepy karoserie.

Kabinu lze vylepšit hliníkovou hlavicí řadičky, nerezovými prahovými lištami nebo speciálními černými koberečky se stříbrným logem kolekce. Nejlevnějším prvkem jsou prahové lišty za 65 euro a nejdražším kola za 620 éček. Jo, málem bych zapomněl – v nabídce je tento paket zatím pouze v Německu, ale to máme přece za humny…

Když tak na Swift X-ITE hledím, sluší mu to snad dokonce více, než sportovní studii. Nelze ovšem předpokládat, že si zájemci o pořádné svezení čekání kvůli pár plastům rozmyslí.

TIP: Suzuki Swift Sport: dokonale nedokonalý

Fotogalerie

  • Suzuki X-ITE: čekání na Swift Sport: fotka 1
  • Suzuki X-ITE: čekání na Swift Sport: fotka 2
  • Suzuki X-ITE: čekání na Swift Sport: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: svišť.... TeeJay 06.04.2011  22:03
svišť.... laufeček 06.04.2011  16:31
Vstoupit do diskuse ›


Tato značka na Moje.auto

Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20279 | Zobrazit seznam všech anket