Suzuki Equator: pick-up pro Kalifornii

Suzuki Equator: pick-up pro Kalifornii: titulní fotka Japonskou automobilku Suzuki na letošní SEMA Show nebudou zastupovat pouze upravené sedany Kizashi, ale představí se zde i přiostřený pick-up Equator.

Suzuki Equator je výsledkem spolupráce s automobilkou Nissan a jedná se vlastně o pick-up Frontier upravený podle představ společnosti s velkým S ve znaku. Equator je na severoamerickém trhu nabízen od prosince loňského roku a pod jeho kapotou může pracovat jeden z dvojice nabízených zážehových motorů.

Společnost ICON Vehicle Dynamics, která připravila koncept Equator pro letošní SEMA Show, samozřejmě sáhla po verzi s výkonnějším vidlicovým šestiválcem o objemu 4,0 litru, nabízejícím výkon 265 koní (195 kW).

Úpravce se po zjištění, po čem touží zákazníci v Kalifornii, vrhl do práce a do Las Vegas příští týden dorazí Suzuki Equator s výrazně vylepšenými jízdními schopnostmi v terénu. Podvozek dostal odolnější nápravy, s nimiž souvisí montáž pomocného rámu v zádi, zvyšujícího tuhost vozu.

K ostrému off-roadu se hodí kola Trail Ready s pneumatikami Goodyear Wrangler MT/R. Na karoserii jsou použity plastové nástavce blatníků Bushwacker a kapacitu ložné plochy je možné zvýšit díky trubkové ohrádce nad otevřeným zadním víkem.

Fotogalerie

  • Suzuki Equator: pick-up pro Kalifornii: fotka 1
  • Suzuki Equator: pick-up pro Kalifornii: fotka 2
  • Suzuki Equator: pick-up pro Kalifornii: fotka 3
  • Suzuki Equator: pick-up pro Kalifornii: fotka 4
  • Suzuki Equator: pick-up pro Kalifornii: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
dost dobry OzzyOsbourne 05.11.2009  19:41
Teda %DOUBLE M 01.11.2009  11:14
Vstoupit do diskuse ›


Tato značka na Moje.auto

Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20263 | Zobrazit seznam všech anket