Subaru Legacy GTk: opravdu VIP koncept

Subaru Legacy GTk: opravdu VIP koncept: titulní fotka Tak tenhle tuning se nám opravdu líbí - funkční, pěkný a přitom nikterak přehnaný.

Na americkém veletrhu SEMA se chystá celá řada novinek a domácí tuneři a úpravci budou pochopitelně v přesile. Hodně zajímavý projekt si ale do USA přiváží společnost Specialized Vehicles Inc. (SVI).

Ta ve spolupráci se Subaru vytvořila další z VIP koncpetů, určených pro tento veletrh. Co že to znamená ono VIP? Auta upravená podle tohoto klíče mají být především nepřeplácaná, kvalitně upravená, luxusní, snížená a mají mít velká a stylová kola. To ostatně Legacy GTk Concept splňuje na jedničku s hvězdičkou.

Díky upravené pohonné jednotce o objemu 2,5 litru a novému výfuku se pod kapotou ukrývá „stíčkoidních“ 300 koní a 474 Nm, které od čtyřválcového boxeru proudí ke všem kolům skrze šestistupňovou manuální převodovku. Kit dále obsahuje například stavitelný podvozek Bilstein, nový brzdový set od Bremba se šesti pístky vpředu či zkrácené dráhy řazení. V exteriéru najdeme o něco více vstupů vzduchu, nový přední nárazník s integrovanými mlhovkami nebo světlomety s černým podkladem. Korunu celému povedenému konceptu dává vyzývavý černo-červený lak.

Fotogalerie

  • Subaru Legacy GTk: opravdu VIP koncept: fotka 1
  • Subaru Legacy GTk: opravdu VIP koncept: fotka 2
  • Subaru Legacy GTk: opravdu VIP koncept: fotka 3
  • Subaru Legacy GTk: opravdu VIP koncept: fotka 4
  • Subaru Legacy GTk: opravdu VIP koncept: fotka 5
  • Subaru Legacy GTk: opravdu VIP koncept: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.