Subaru chystá na autosalon v Los Angeles tajemnou studii

Subaru chystá na autosalon v Los Angeles tajemnou studii: titulní fotka Silueta velmi sportovně se tvářícího sedanu je zatím to jediné, čím se Subaru rozhodlo nás navnadit na autosalon v L.A.

Už jsem chtěl zajásat, že nám Subaru konečně ukáže alespoň koncept dvojčete Toyoty FT-86, ale nadšení záhy opadlo – umístění předních kol prozrazuje čtyřkolku (popřípadě předokolku).

Stále tajně doufám, že ta věc, která by měla být sourozencem překrásné Toyoty FT-86 a zatím se pracovně označuje jako Subaru FT-86 STI, je jen nějaká mula a že se tohle kupé nepovede designově totálně zazdít, proto mě na okamžik napadlo, že ta silueta, kterou nám teď pánové od Fuji Heavy Industries naservírovali, by gétéčkovému kupé docela slušela.

Jenže podle proporcí jde evidentně o sportovně střižený sedan a jak už jsem uvedl, nesedí ani umístění kol v karoserii. Každopádně to alespoň (zatím) vypadá docela dobře, ale znáte to… Japonci zatím ke studii nic bližšího neřekli, v L.A. ale budou prezentovat nový slogan Confidence in Motion. Jenže to, že designérům Subaru sebevědomí nechybí, jsme si stačili všimnout už dříve.

Fotogalerie

  • Subaru chystá na autosalon v Los Angeles tajemnou studii: fotka 1


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.