Subaru Impreza WRX Club Spec: sršeň pro protinožce

Subaru Impreza WRX Club Spec: sršeň pro protinožce: titulní fotka Jo, Subaru fakt ještě vyrábí Imprezu WRX, přinášíme jasný důkaz v podobě speciální edice Club Spec pro Austrálii.

Kolem Subaru Impreza WRX je teď neuvěřitelně mrtvo. Rychlý pohled na našeho chytrého vyhledavače prozrazuje, že nebýt v dubnu jednoho videa, naposledy se tady o tomhle autě psalo v listopadu 2011 a to díky výstavě SEMA. Takže jsem rád, že vám můžu teď přinést jednu čerstvou novinku, byť určenou pro přesně opačný konec planety.

Na australském trhu se rozhodli oživit zájem o wrxo prostřednictvím 300kusové speciální edice Impreza WRX Club Spec, která rozhodně nesází na nenápadnost. Dostala oranžový lak (zle také v černé, ale proč?), s nímž pěkně kontrastují černé doplňky – 17" kola, křídlo STI a zpětná zrcátka.

Černooranžová kombinace byla použita i v kabině, kde oranžovou zastupuje kontrastní šití, které je v případě černých aut pro změnu červené. Ale nejde ani zdaleka jen o hru na efekt.

Krom funkčního STI křídla má auto z topmodelu vypůjčen i přední nárazník a rozpěru předních tlumičů. Club Spec je také vybaven zkráceným řazením a svou příslušnost k edici dává najevo speciálním znakem a očíslovanou plaketou v kabině. Všechny díly jsou k dostání samostatně za v přepočtu nějakých 40.000 korun, ale v rámci edice je lze mít za příplatek jen cca 20 tisíc korun.

Fotogalerie

  • Subaru Impreza WRX Club Spec: sršeň pro protinožce: fotka 1

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: :(( TeeJay 12.07.2012  15:13
:(( Uživatel_5340709 11.07.2012  10:37
Na to nezapomínat Uživatel_5340709 11.07.2012  10:33
Vstoupit do diskuse ›