Subaru BRZ RA Racing: minimální výbava, maximum pro závody

Subaru BRZ RA Racing: minimální výbava, maximum pro závody: titulní fotka Subaru představuje speciální verzi zadokolky BRZ, určenou pro závody i tuningovou scénu. Chybějící výbavu kompenzuje přípravou na okruhové dovádění.

Pokud jste někdy dělali radikální tuningovou úpravu svého auta nebo jste jej připravovali na závody, určitě jste narazili na problém v podobě tovární výbavy dotyčného auta – litá kola, která se vám nelíbí, sedadla, která vám nevyhovují, klimatizace, kterou nepotřebujete, zánovní brzdy, které nebrzdí…

Pro tyhle případy Subaru představuje slibovanou verzi, u které vám nebude zase tak moc líto, že se některých dílů budete muset za pár korun zbavit, moc jich totiž nebude. Subaru BRZ RA Racing je auto, které může rovnou vyjet na okruhy v rámci značkového japonského poháru GAZOO Racing 86/BRZ Race, ale stejně tak může posloužit jako základ pro důkladnější závodní úpravy nebo pro komplexní tuningové úpravy.

RA Racing má mechanický samosvor Torsen, šestibodovou ochrannou klec, ventilované brzdy na všech kolech se speciálně připravenými dodatečnými přívody vzduchu, chladič oleje chlazený vzduchem, čtyřbodové bezpečnostní pásy, manuální klimatizaci a transportní oka na přídi a zádi.

Ačkoli se původně předpokládaly i nelakované nárazníky, jako u Toyoty, v tomto případě se degradace vzhledu omezila na ocelová kola. Nejedná se totiž o úplné holátko, tato verze je o zanedbatelných cca 7.000 korun dražší, než běžná verze BRZ. Je ovšem otázkou, zda vůz s ještě nižším stupněm výbavy nezůstane vyhrazen Toyotě.

Fotogalerie

  • Subaru BRZ RA Racing: minimální výbava, maximum pro závody: fotka 1
  • Subaru BRZ RA Racing: minimální výbava, maximum pro závody: fotka 2
  • Subaru BRZ RA Racing: minimální výbava, maximum pro závody: fotka 3
  • Subaru BRZ RA Racing: minimální výbava, maximum pro závody: fotka 4
  • Subaru BRZ RA Racing: minimální výbava, maximum pro závody: fotka 5
  • Subaru BRZ RA Racing: minimální výbava, maximum pro závody: fotka 6
  • Subaru BRZ RA Racing: minimální výbava, maximum pro závody: fotka 7
  • Subaru BRZ RA Racing: minimální výbava, maximum pro závody: fotka 8

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.