Steeda Q Series Mustang: novinka pro 2009 SEMA Show

Steeda Q Series Mustang: novinka pro 2009 SEMA Show: titulní fotka Společnost Steeda Autosports se připravuje na listopadovou přehlídku upravených automobilů SEMA a již nyní odhaluje podobu své úpravy Fordu Mustang pro modelový rok 2010, která zde bude mít svou premiéru.

Steeda Autosports svou nejnovější kreaci pojmenovala Q Series Mustang a ve svých tiskových materiálech prozatím vyzdvihuje pouze upravenou aerodynamiku vozu a o změnách pod kapotou taktně mlčí.

Karoserie Mustangu modelového roku 2010 je u Steeda Autosports vybavena novým předním nárazníkem. Ten má zvýšit přísun vzduchu do motorového prostoru i k brzdám a také zvýšit aerodynamický přítlak na přední nápravu při vyšších rychlostech. Stejnou funkci má i nový spoiler na zádi.

Úpravce pozmění exteriér Mustangu ještě za pomoci nových litých kol a kontrastního barevného provedení. Prozatím bez záruky jsou informace o použití kompresoru pro zvýšení výkonu vidlicového osmiválce.

Premiéra Steeda Q Series Mustangu se odehraje 3. listopadu na 2009 SEMA Show v Las Vegas. Zde mají být zveřejněny i podrobné informace o všech úpravách provedených na Mustangu.

Fotogalerie

  • Steeda Q Series Mustang: novinka pro 2009 SEMA Show: fotka 1
  • Steeda Q Series Mustang: novinka pro 2009 SEMA Show: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.