Steeda Edge Sport: nový styl pro crossover od Fordu

Steeda Edge Sport: nový styl pro crossover od Fordu: titulní fotka Americká společnost Steeda Autosports patří mezi známé úpravce severoamerických modelů značky Ford a jejím nejnovějším produktem je paket úprav pro crossover Edge.

Ford Edge se ve své současné podobě představil v roce 2006. Tento pětimístný crossover je standardně poháněn zážehovým šestiválcem o objemu 3,5 litru s výkonem 269 koní (198 kW) a točivým momentem 339 Nm. Prostřednictvím šestistupňové automatické převodovky mohou být poháněna přední nebo všechna čtyři kola.

Steeda Autosports se Fordům věnuje od roku 1988 a v současnosti nabízí vedle doplňků pro Edge úpravy i pro Mustang, Fusion a Focus. Crossover u Steeda Autosports dostane osmidílnou sadu karosářských dílů, která zahrnuje například upravené díly předního i zadního nárazníku, nové nástavce prahů a spoiler nad zadním oknem. Nová je optika předních i zadních světel.

K úpravám exteriéru patří dvoubarevný lak karoserie a 22palcová leštěná hliníková kola, která obouvají pneumatiky o rozměrech 285/30 R22. Sportovnější jízdní vlastnosti mají zajistit nové pružiny a stabilizátory. Brzdová soustava je vybavena kotouči Brembo s 6pístkovými brzdiči na přední nápravě.

Pod kapotou se odehrávají změny, které se týkají montáže nového sání a výfukového systému značky Magnaflow. Pro interiér je připraveno nové kožené čalounění s kontrastním prošíváním. Podle informací společnosti Steeda Autosports bude každý Edge Sport dokončen přesně podle přání zákazníka.

Fotogalerie

  • Steeda Edge Sport: nový styl pro crossover od Fordu: fotka 1
  • Steeda Edge Sport: nový styl pro crossover od Fordu: fotka 2
  • Steeda Edge Sport: nový styl pro crossover od Fordu: fotka 3
  • Steeda Edge Sport: nový styl pro crossover od Fordu: fotka 4
  • Steeda Edge Sport: nový styl pro crossover od Fordu: fotka 5
  • Steeda Edge Sport: nový styl pro crossover od Fordu: fotka 6
  • Steeda Edge Sport: nový styl pro crossover od Fordu: fotka 7
  • Steeda Edge Sport: nový styl pro crossover od Fordu: fotka 8
  • Steeda Edge Sport: nový styl pro crossover od Fordu: fotka 9


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: edge %Transporter 02.09.2009  13:41
edge salamoon 02.09.2009  13:23
iná káva %DOUBLE M 02.09.2009  08:38
Vstoupit do diskuse ›