Stasis Audi S5: z rychlého ještě rychlejší

Stasis Audi S5: z rychlého ještě rychlejší: titulní fotka Autu jako je Audi S5 už k dokonalosti moc nechybí (kromě modré vrtulky na chladiči...:-)), snad jen decentní funkční tuning od Stasisu.

I když ve světě úprav německých vozů hrají prim domácí, němečtí tuneři, i ve světě se najdou zajímavé projekty. Například tato úprava modelu Audi S5 od kalifornského úpravce Stasis se zdá být na první i na druhý pohled velmi zajímavá. Stasis nás už několikrát přesvědčil o tom, že s Audi umí docela zajímavé věci.

Vlastně se jedná o úpravy dvě, protože zákazník má na výběr ze dvou stupňů úprav – Touring a Challenge. Základní balíček Touring v ceně deset tisíc dolarů (přibližně 170.000,– Kč) zahrnuje moc pěkná dvacetipalcová kola z lehkých slitin, tlumiče Ohlins a nový nerezový výfuk. Pokud ovšem připlatíte „zanedbatelných“ sedmdesát tisíc korun za vylepšený balíček Challenge, můžete se těšit také na upravené přední brzdy, centrální diferenciál, závodní pneumatiky od Yokohamy a lehký chiptuning, který přidává nějakých 11 kW k sériovým 260 kilowattům. Zrychlení z klidu na 60 mil v hodině (97 km/h) tak podle oficiálních zdrojů trvá 4,6 sekundy. Pěkné je, že na provedené úpravy je poskytována čtyřletá záruka. Ještě aby ne, za tu cenu, že.

Fotogalerie

  • Stasis Audi S5: z rychlého ještě rychlejší: fotka 1
  • Stasis Audi S5: z rychlého ještě rychlejší: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Dvořis %Dvořis7 08.09.2008  20:58
Re: šoumen Footler 30.08.2008  02:47
šoumen haryk 29.08.2008  22:56
Vstoupit do diskuse ›