Startech si pohrál s exteriérem i interiérem Bentley Continental GT

Startech si pohrál s exteriérem i interiérem Bentley Continental GT: titulní fotka Britskému luxusnímu kupé se u německé tuningové firmy dostalo kompletní péče v oblasti úprav designu karoserie. Ta se vedle nových komponentů pyšní i speciálním odstínem svého laku.

Původně specialista na stroje značek Chrysler, Dodge a Jeep se v uplynulých pěti letech přeorientoval na výhradně britskou produkci a nyní je připraven uspokojit představy o individualizaci vozů značek Bentley, Jaguar a Land Rover.

Německý úpravce má pro luxusní kupé značky Bentley připravenu sadu nových karosářských dílů, obsahující přepracovaný přední nárazník s novým spoilerem z uhlíkových vláken, z nichž jsou i lemy vstupů vzduchu, nástavce prahů, difuzor pod zádí a několik dalších prvků.

Karoserie se pyšní tmavě šedým odstínem laku, ladícím s prvky z uhlíkových vláken a 22palcovými koly Monostar G. K méně viditelným úpravám pak patří ještě snížení světlé výšky a nový výfukový systém s aktivními klapkami pro ovládání jeho hlasitosti.

V interiéru si specialisté společnosti Startech pohráli s čalouněním a obložením. Výsledkem jejich práce je kombinace kůže v podobném odstínu, jaký má lak karoserie, s prvky z uhlíkových vláken a leštěného kovu spolu s kontrastními lemy oranžové barvy.

Pozornost i u tohoto zástupce značky Bentley zaslouží i zavazadlový prostor, jehož stěny i podlaha září jasným odstínem oranžové.

Fotogalerie

  • Startech si pohrál s exteriérem i interiérem Bentley Continental GT: fotka 1
  • Startech si pohrál s exteriérem i interiérem Bentley Continental GT: fotka 2
  • Startech si pohrál s exteriérem i interiérem Bentley Continental GT: fotka 3
  • Startech si pohrál s exteriérem i interiérem Bentley Continental GT: fotka 4
  • Startech si pohrál s exteriérem i interiérem Bentley Continental GT: fotka 5
  • Startech si pohrál s exteriérem i interiérem Bentley Continental GT: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.