Startech přiostřil Range Rover Evoque pro Ženevu

Startech přiostřil Range Rover Evoque pro Ženevu: titulní fotka Německá tuningová firma Startech je jedním z řady úpravců, kteří hodlají prezentovat své novinky na letošním autosalonu v Ženevě.

Startech si jako specialista na tuning strojů britských značek Jaguar a Land Rover připravil pro ženevský autosalon několik vozů mezi nimiž má vynikat i zářivě bílý Range Rover Evoque.

Ten se již nyní představuje prostřednictvím sady snímků, odhalujících jeho exteriér. Karoserie se pyšní agresivněji tvarovanými nárazníky vpředu i vzadu, které doplňuje nepřehlédnutelný spoiler nad zadním oknem.

Vedle nových karosářských dílů upoutá pozornost i kombinace zářivě bílého laku karoserie s černými a bronzovými detaily. Kombinace těchto dvou barev je ostatně použita i na 22-palcových litých kolech.

K úpravám interiér a techniky se Startech prozatím nevyjadřuje, ale lze očekávat, že posádka může počítat s velmi kvalitním čalouněním kůží i Alcantarou a rovněž s výkonným multimediální systémem.

Pod kapotou se může ukrývat například lehce posílený dvoulitr nejvýkonnější verze Si4, který již v sériové provedení posílá na všechna kola prostřednictvím devítistupňové automatické převodovky 240 koní (177 kW) a 340 N.m točivé momentu.

Fotogalerie

  • Startech přiostřil Range Rover Evoque pro Ženevu: fotka 1
  • Startech přiostřil Range Rover Evoque pro Ženevu: fotka 2
  • Startech přiostřil Range Rover Evoque pro Ženevu: fotka 3
  • Startech přiostřil Range Rover Evoque pro Ženevu: fotka 4
  • Startech přiostřil Range Rover Evoque pro Ženevu: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.