Startech Jaguar XJ: Velká kočka u kadeřníka

Startech Jaguar XJ: Velká kočka u kadeřníka: titulní fotka Německý tuner Startech asi zná pořekadlo „komu se nelení, tomu se zelení“ a už má připravený tuningový balíček pro Jaguar XJ.

Oficiální zahájení prodeje se i u nás blíží horem pádem a tak si u Startechu řekli – proč nenabídnout movitým zákazníkům stylingový balíček?

Ten je spíše decentní (ono ostatně cokoliv agresivnějšího by na zbrusu novém XJ vypadalo hodně zoufale) a zahrnuje i úpravu interiéru, ve kterém se může objevit mnohem více kůže a Alcantary než v sériovém provedení. Ano, také jsem se divil ale prý se tam přeci jen nějaká kůže navíc vejde. Atmosféru naprostého luxusu navíc dotváří buď hnědý mahagon nebo světlé kořenové dřevo, obojí v lesklém či matném provedení.

Celé auto je o 3 centimetry sníženo a stojí na leštěných kovaných ráfcích STARTECH Monostar J Diamond edition o velikosti 21 palců. Jiné jsou přední i zadní nárazníky, nástavce prahů či hranatá čtveřice výfuků. Na víku kufru se usadil malinký decentní spojler. Cena úpravy zatím nebyla stanovena.

Fotogalerie

  • Startech Jaguar XJ: Velká kočka u kadeřníka: fotka 1
  • Startech Jaguar XJ: Velká kočka u kadeřníka: fotka 2
  • Startech Jaguar XJ: Velká kočka u kadeřníka: fotka 3
  • Startech Jaguar XJ: Velká kočka u kadeřníka: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.Tato značka na Moje.auto

Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20279 | Zobrazit seznam všech anket