Staňte se milionářem s Jeremy Clarksonem

Staňte se milionářem s Jeremy Clarksonem: titulní fotka Britská televizní stanice ITV se rozhodla natočit sedm epizod pořadu u nás známého pod názvem "Chcete být milionářem?", k příležitosti dvacetiletého výročí této legendární soutěže.

Připadá vám ale, že diváci už po televizních soutěžích neprahnou? Co když však do role moderátora soutěže obsadíte neméně slavného Jeremyho Clarksona?

Vypadá to, že od chvíle, kdy Clarkson (ve zlém) odešel ze své mateřské stanice BBC, rád využije každé možnosti jí „nasypat sůl do rány“. Ať už jde třeba o jeho vlastní pořad The Grand Tour, který aktuálně v řadách fanoušků původního Top Gearu jasně vítězí nad tím, co BBC vysílá v současnosti; nebo o různé krátkodobější projekty jako je tento.

Sluší se říct, že televizní stanice ITV je v Británii druhou největší (a nejsledovanější) hned po BBC. Během premiérového soutěžního večera ale i tato (polo)pravda padla. Clarkson totiž dokázal shrábnout více než pět milionů diváků, což bylo více než 30% veškeré sledovanosti. A také skoro o polovinu více, než měla v ten večer BBC…

Sluší se také říct, že Clarkson měl do začátku vynikající intro, při kterém se do studia dorazil vozem Aston Martin (a neopomněl ani několik kontrolovaných smyků). Vedení BBC si pravděpodobně už dávno uvědomilo, že udělalo chybu. Ale to, že Clarkson evidentně kdekoli jinde dostane volnou ruku a může si pořady přizpůsobit k obrazu svému evidentně svědčí všem. Kromě BBC samozřejmě.

Autor: Jindřich Lubenský


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 19824 | Zobrazit seznam všech anket