Spyker spustil e-shop na své značkové doplňky

Spyker spustil e-shop na své značkové doplňky: titulní fotka Malá holandská sportovní automobilka oficiálně spustila webové stránky, kde si zájemci mohou koupit značkové doplňky s logem letecké vrtule.

Spyker je pro některé možná neznámou automobilkou, ale řada z vás jistě ví, že kluci z Holandska ručně skládají sportovní auta, jako jsou osmiválcové modely C8 Aileron a C8 Laviolette, nebo C12 Zagato s dvanáctiválcem. V jejich nabídce nechybí ani originální SUV D8 Peking-to-Paris nebo závodní speciál C8 Laviolette GT2-R.

Nyní malá holandská automobilka oficiálně spustila webové stránky, kde si zájemci mohou koupit značkové doplňky s logem letecké vrtule. Kolekce je rozdělena na 4 části (Apparel, Accessories, Printed Material and Collector's Items), kde najdete oblečení, čepice, doplňky v podobě klíčenek atd., plakáty a obrázky a především sběratelské předměty, které jsou vždy vyráběny v limitované edici, jako jsou hodinky.

Předměty si můžete koupit pouze po registraci na webových stránkách. Při každé návštěvě a nalogování si uživatel může zkontrolovat novinky, historii nákupů atd. Pro více info mrkněte na spykercollecti­on.com.Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
rvpbgUeVgP ZbafRnthiCHatZPY 13.09.2008  15:47
Vstoupit do diskuse ›