Spyker představil kolekci luxusních hodinek

Spyker představil kolekci luxusních hodinek: titulní fotka Špičkový design a hodinařina, exkluzivní materiály a logo Spyker. Bude takhle letos vypadat váš vánoční dárek?

Každá pořádná automobilka musí mít kolekci špičkových hodinek. Někdo dává přednost logu na chronografech známé značky, jiný se rozhodne pro vlastní design s využitím kvalitního kalibru.

Spyker se vydal tou druhou cestou a nechal si navrhnout design ve stylu interiérů svých aut. Sčítače připomínají palubní přístroje, řemínek čalounění sedadel a číselník u některých verzí evokuje nerezové dekory kabiny. Korunka je inspirována znakem firmy a tlačítka mají připomínat výfuky. Pouzdro je zhotoveno z titanu (1000 kusů) leštěné nerez oceli (1000 ks) a růžového nebo bílého 18karátového zlata (obojí po 250 kusech).

Hodinky navrhl Thierry Chaunu z Expression D’Artistes International a tato hodinářské firma je i vyrábí. Jsou vodotěsné do 100 m, mají rezervu chodu 42 hodin a jsou individuálně číslovány. Nejlevnější přijdou na 7000 euro, nejdražší pak na 22 tisíc.

Fotogalerie

  • Spyker představil kolekci luxusních hodinek: fotka 1
  • Spyker představil kolekci luxusních hodinek: fotka 2
  • Spyker představil kolekci luxusních hodinek: fotka 3
  • Spyker představil kolekci luxusních hodinek: fotka 4
  • Spyker představil kolekci luxusních hodinek: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
luxus x_ghost 30.10.2010  14:09
Vstoupit do diskuse ›