Spy Photos: Porsche Cayman téměř bez maskování

Spy Photos: Porsche Cayman téměř bez maskování: titulní fotka Už jsou to 3 roky, co se na trhu objevilo sportovní kupátko, Porsche Cayman. Pro rok 2009 je připraven facelift a my pro vás máme dvě fotografie, kde je vidět auto téměř bez maskování.

V roce 2005 byl veřejnosti představeno nové kupé automobilky Porsche. Modelová řada má název Cayman a vyplňuje mezeru mezi Boxsterem a kultovní 911. Hlavním argumentem, proč zvolit zrovna Caymana, např. před modelem 911 Carrera, je celková koncepce vozu: Cayman má motor před zadní nápravou, což přináší lepší rozložení hmotnosti.

Na konec letošního roku nebo začátek roku 2009 se připravuje facelift pro Caymana, ale i pro Porsche Boxster. Na špionážních fotkách Caymanu jsou vidět modifikace zadního nárazníku a nové provedení zadních světel. Masku vozu také čekají nové křivky a přední světlomety se dočkají LED pro denní svícení. Mlhovky se posunuly více do rohu.

Dá se očekávat nové nastavení podvozku, změna vstřikovací mapy paliva a tím i nárůst výkonu a točivého momentu ve středních otáčkách.

Fotogalerie

  • Spy Photos: Porsche Cayman téměř bez maskování: fotka 1
  • Spy Photos: Porsche Cayman téměř bez maskování: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.