Diskuse: Spy Photos: Porsche 911 Carrera, generace 998?

zpět na článek
 • "anonym"

  souhlas

  30.01.09 22:24 Reagovat

  souhlasim s delphem a transportérem :yes:

 • %Transporterfoto

  Re: stary mlady

  30.01.09 20:13 Reagovat

  U Golfa je to iné ako u Porsche. Porsche sa drží dlhej tradície a preto si drží skalných fanúšikov. Majú koncepciu ktorá je dokonalá, už ju skoro nejde vylepšiť. Preto sa jej držia, lebo vedia že istý ľuda to auto kupovať predsa len budú. Osobne by som sapri nejakej ostrej verzii 998 nebránil tvaru zadnej časti ako je na maskovanom aute. Pripomína mi to model 959. Čo sa týka Golfa, nekúpil by som ho. Možno keď bol "moderný". Golf nieje taká legenda, aby si nemohli dovoliť meniť zásadne jeho vzhľad. A tieto "facelifty" mu len uberajú na konkurencieschopnosti. Ale VW vie, že sa nájdu ľudia ktorý chcú svoj starý golf, len chcú aby spľňal dnešné limity. Preto sa Golf stále predáva. ;-)

 • mijunior

  Re: stary mlady

  30.01.09 17:00 Reagovat

  Co se nervujes,je to jak jsem rekl.Jednotlive Golfy take od sebe rozeznas ale uz to nikoho nebere.Tady je to stejne.

 • Martin911Turbofoto Martin911Turbo

  Re: stary mlady

  30.01.09 15:12 Reagovat

  no ještě že Tebe nemají designeři v Porsche v týmu, to by to dopadlo... :no: rozdílů je jak na venek i vnitřek s každou řadou dost, pokud je nevnímáš je to smutné...

 • mijunior

  stary mlady

  30.01.09 14:24 Reagovat

  Tezka nuda. Takovy Golf akorat ze od Porsche,vzdy novy ale tak nejak porad stejny. Delat desingnera u Porsche musi byt tezka zivacka. Nadruhou stranu uz ponekolikate dumat nad tim jak udelal kulate predni svetlo jinak kulate musi byt psaycho. :no:

 • delphfoto delph

  Re: 998

  30.01.09 11:47 Reagovat

  Co se týče vzhledu 998 bych počítal, že půjde o modifikaci vzhledu a dala by se nazvat více faceliftem. Díky propojení Porsche-VW-Audi bych možná počítal s zařazením LED světel dopředu i do zadu, v zadu možná s modifikovýným vzhledem světel, vepředu tvarově asi stejná (nemusí být doslovně stejná ve velikostních parametrech nebo nebo vnitřním uspořádání -obzvláště pokud přijdou na řadu LEDiody)
  Zato očekávám posun v designu interiéru, podvozku, možná i velikosti. Ale 911 narostla podle mě do své maximální velikosti, tak doufejme, že teď půjde spíš o hledání, kde ušetřit váhu už od základních modelů.
  dále si mylslím, že můžou taky modifikovat auto tak aby bylo připraveno na malý elektromotor, pro rekuperaci energie, ale doufejme, že se nebudou snažit vytvořit něco jako priuse, ale spíš jen něco co dokáže lépe zachovat energii při brždění, jízdě z kopce, tak aby ji využilo jen při rozjezdu nebo tak.

 • %Transporterfoto

  998

  30.01.09 10:31 Reagovat

  Neviem ako vy, ale ja som strašne zvedavý čo s tým urobia. Či to bude len ďalší facelift, alebo aj niečo naozaj nové. Ono prerobiť legendárny tvar nieje jednoduché, osobne by som sa bál výsť z továrne >:D

zpět na článek


Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 17098 | Zobrazit seznam všech anket