Spy Photos: Mini Cabrio

Spy Photos: Mini Cabrio: titulní fotka Zřejmě v předvečer oficiálního představení nového Mini v provedení Cabrio vám nabízíme pár špionážních fotografií, kde je vůz téměř bez maskování.

Oficiální představení nového Mini Cabria se blíží, k prvním zákazníkům by se mohlo dostat už letos na podzim. Už od loňska známe ale většinu detailů novinky. Kdo už měl čest s aktuální generací Mini, toho nepřekvapí, že k odhalení vizuálních změn je potřeba podrobné zkoumání. Principiálně se nic nemění. Automobil se dvěma řadami sedadel (ta druhá spíše nouzová) má velkou skládací střechu, která jak je vidět, mezigeneračně mnoho dobrého pro výhled vzad nepřináší. Za zadními sedadly jsou dva pevné ochranné oblouky.

Po složení se střecha nového Mini Cabria se konečně dostala za zadní sedadla, ale výrazný pokrok v oblasti estetiky se nedostavil. I ve druhé novodobé generaci bude látková střecha po složení vystavena okolí, protože se do miniaturního zadního převisu karoserie zkrátka nevešla.

Ani s motory se čarovat nebude, pod kapotou se dá očekávat čtyřválcová šestnáctistovka v atmosférickém (88 kW) a přeplňovaném (128 kW) provedení, zřejmě nebude chybět ani dieselový agregát 1,6 l s výkonem 80 kW.

Fotogalerie

  • Spy Photos: Mini Cabrio: fotka 1
  • Spy Photos: Mini Cabrio: fotka 2
  • Spy Photos: Mini Cabrio: fotka 3
  • Spy Photos: Mini Cabrio: fotka 4
  • Spy Photos: Mini Cabrio: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.