Spy Photos: Mercedes-Benz CLK (nové foto)

Spy Photos: Mercedes-Benz CLK (nové foto): titulní fotka Titulek hlásí: "Méně dveří, více stylu..." S velkou parádou byla puštěna do prodeje nová generace Mercedesu třídy C a v současné době probíhá "doplňování regálů", aby byla C-klasse kompletní.

Kdo se v tom má, herdek, vyznat? Máme tu třídu C. To je klasický sedan. Pak přišlo C v provedení kombi. CL je obří kupé, luxusní auto a jedna z vlajkových lodí Mercedesu. CLS je čtyřdveřové kupé, auto pro lidi, kterým se klasické E-klasse nelíbí. Teď byla dokonce představena nová tříd CLC, která nahrazuje C Sportkupé… No a co potom je CLK?

U Mercedesu toho mají moc, ale vše je orientováno na potřeby zákazníka a každý si snad vybere to svoje auto. Model CLK doplňuje třídu C a je klasickým dvoudveřovým kupé, konkurent např. pro BMW 3 Coupé nebo Audi A5.

O tom, že Mercedes-Benz hodlá novou generaci CLK poslat na trh velmi brzy, svědčí i mohutné testování na všech frontách: auto bylo spatřeno na dalekém severu v Norsku, ale i ve velmi horkém Death Valley v Americe.

První kousky by měly na trh dorazit začátkem příštího roku a budoucí zákazníci se mohou těšit i na osmiválcovou verzi CLK500, která bude k dispozici v druhé polovině roku 2009.

Fotogalerie

  • Spy Photos: Mercedes-Benz CLK (nové foto): fotka 1
  • Spy Photos: Mercedes-Benz CLK (nové foto): fotka 2
  • Spy Photos: Mercedes-Benz CLK (nové foto): fotka 3
  • Spy Photos: Mercedes-Benz CLK (nové foto): fotka 4
  • Spy Photos: Mercedes-Benz CLK (nové foto): fotka 5
  • Spy Photos: Mercedes-Benz CLK (nové foto): fotka 6
  • Spy Photos: Mercedes-Benz CLK (nové foto): fotka 7

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
E-class coupé DannyRACE 29.05.2009  19:26
Superlativo Carlsson 04.06.2008  17:57
Vstoupit do diskuse ›