Spy Photos: Mercedes-Benz SLK

Spy Photos: Mercedes-Benz SLK: titulní fotka Máme tu další sadu špionážních fotografií maskovaného kupé-kabria Mercedes-Benz SLK třetí generace. Je víc než zřejmé, že z kapoty zmizí "nos" inspirovaný monoposty formule 1.

Současný Mercedes-Benz SLK se nabízí s čtveřicí benzínových motorů: SLK 200 Kompressor má přeplňovaný řadový čtyřválec o výkonu 163 koní, SLK 280 pohání vidlicový šestiválec s výkonem 231 koní, SLK 350 má také V6, ale výkon je naladěn na 305 koní a top model, SLK 55 AMG, je osazen motorem 5,4 l V8 a 360 koníky pod plynovým pedálem. Vozy mají standardně 6stupňový manuál, silnější verze mohou být osazeny 7stupňovou automatickou převodovkou 7G-Tronic.

O nabídce motorů pro třetí generaci SLK není zatím nic známo, protože představení nového sporťáku se odhaduje až na rok 2012. Hodně maskované auto ale už mnohé naznačuje: z přední kapoty zmizí „nos“ inspirovaný monoposty formule 1, na masce bude denní svícení pomocí LED a budou vetší otvory pro lepší sání vzduchu do motorového prostoru. Typ karosérie bude opět spadat do segmentu kupé-kabrio, součástí vozu bude pevná, elektricky ovládaná, sklápěcí střecha.

Fotogalerie

  • Spy Photos: Mercedes-Benz SLK: fotka 1
  • Spy Photos: Mercedes-Benz SLK: fotka 2
  • Spy Photos: Mercedes-Benz SLK: fotka 3
  • Spy Photos: Mercedes-Benz SLK: fotka 4
  • Spy Photos: Mercedes-Benz SLK: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.