Spy Photos: Mercedes-Benz CLK Cabrio

Spy Photos: Mercedes-Benz CLK Cabrio: titulní fotka Stylové, středně velké kupé a kabrio jsou žádanými artikly u mnoha zákazníků. Mercedes-Benz přesně pro tyto klienty připravuje na příští rok novou generaci třídy CLK, kde bude i silný osmiválec s výkonem 388 koní.

U Mercedesu mají vše orientováno na potřeby zákazníka a snad každý si vybere to svoje auto. Model CLK doplňuje třídu C a je klasickým dvoudveřovým kupé, konkurent např. pro BMW 3 Coupé nebo Audi A5. A tento model bude ještě doplněn o kabriolet, ale ještě není jasné, zda CLK cabrio bude mít plátěnou střechou nebo pevnou skládací.

O tom, že Mercedes-Benz hodlá novou generaci CLK poslat na trh velmi brzy, svědčí i mohutné testování na všech frontách: auto bylo spatřeno na dalekém severu v Norsku, ve provozu velkoměsta, ale i ve velmi horkém Death Valley v Americe. Průvodní zpráva neříká, odkud jsou současné snímky a při pohledu na fotky je velmi těžké posoudit, kde bylo maskované auto zachyceno.

První kousky Coupé by měly na trh dorazit začátkem příštího roku. Verze Cabrio bude k dispozici v druhé polovině roku 2009. Budoucí zákazníci se mohou těšit i na osmiválcovou verzi CLK500 a CLK500 Cabrio s výkonem 388 koní (285 kW) a točivým momentem 530 Nm.

Fotogalerie

  • Spy Photos: Mercedes-Benz CLK Cabrio: fotka 1
  • Spy Photos: Mercedes-Benz CLK Cabrio: fotka 2
  • Spy Photos: Mercedes-Benz CLK Cabrio: fotka 3
  • Spy Photos: Mercedes-Benz CLK Cabrio: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
hahahah faiz 30.12.2008  15:44
WOW jelej jan 13.12.2008  11:44
Vstoupit do diskuse ›