Diskuse: Spy Photos: Ford Capri aneb návrat legendy

zpět na článek
 • uZypuyOisXcdQel

  boloqSRGNR

  18.12.12 21:36 Reagovat

  CAUTION, June 19, 2011Bya0 Amazon Verified Purchase() This review is from: 4GB Waterproof Spy Watch Camera DVR MP3 Video Recorder This is one of the worst buys i have made on amoazn. This product does not tell time. the hour hand it off. don't believe me? buy it and try it yourself, when the minute hand reads 0 minutes the hour hand is always half-way between the current hour and the next hour. Now anytime i want to know the time i have to decipher my watch I shouldn't have to decipher a watch. Now the video feature the reason to buy the watch is extremely poor. the mic ONLY records the ticking of the clock. unless you are literally screaming you will not hear anything upon playback. Also, the instructions are in Chinese and English that has been very poorly translated. If you ever figure out how to work this watch let me know, the way it is I accidently record a video when i want to turn the watch off and take a photo when i want to make a video. This is the epitome of Chinese ingenuity. And by that i mean it's crap that is almost bad enough to throw away. i'm surprised the thing is still ticking. Oh it's also hideous. it has a million decals that do absolutely nothing but create an eye-sore. If i can't return it i'll be taking it to the pawn shop.Help other customers find the most helpful reviewsa0Was this review helpful to you?a0 | a0 Leave a CommentName (required)Mail (will not be published) (required)Website

 • gGlpFZwXDdq

  QlDIiqJThsvAS

  17.12.12 05:20 Reagovat

  For more from Scott Monty about Ford's use of social media to maange its reputation and save millions of marketing dollars, watch his keynote presentation at TWTRCON SF 10.

 • sir

  Re: Spíš zůstane jen na papíře.

  09.11.12 10:04 Reagovat

  Takjestli tam mas 1,4 TSi s 90kw jako VW v šíru, tak proz ne tady 1,0 s 92 kw.....jako zaklad...a pak smaozrrejme 1,6 EB a 2,0 EB a je to :-)

 • madbrain

  kupé

  09.11.12 00:13 Reagovat

  skvělá to zpráva,držím palce,at to vyjde,Fordu velké kupé chybí od dob ukončení výroby Cougar,ve skrytu duše jsem doufal právě o oživení tohoto jména,ale Capri je přeci jen věhlasnějšího rázu,tak jako tak,můj palec míří vzhůru! :yes: :yes: :yes:

 • Georrge

  ford?

  08.11.12 20:58 Reagovat

  jaký ford? na obrázku je aston martin :-)

 • Budfoto Bud

  Re: Spíš zůstane jen na papíře.

  08.11.12 20:45 Reagovat

  Sportovnost určitě. Prémiovost možná taky. Ale s litrovým motorem by to určitě nevytrhli. To by fakt nešlo. Už teď mně mrzí, že chcou nabízet ve Focusu. Ale když si představím některé pány, nad 50 jak si přejou Octávii 1,2 TSI.... ;-\

 • siros

  Mustang

  08.11.12 17:19 Reagovat

  ..spíše to bude nový Mustang...který má přijít v kolem roku 2014 k 50 letemu vyroci. Ma byt lehci, trosku mensi nez dnes a prodavan ofico i v Evrope.
  Leda, ze by pak udelali neco hodne maleho....jako byvala Puma...

  A k motoru...pokud neco maleho by melo litrovy EB tak proc ne...se 180 konikama a dobrou cenou...

 • Uživatel_5340709foto Uzivatel-5340709

  Spíš zůstane jen na papíře.

  08.11.12 10:16 Reagovat

  Napadá mě analogie s lagunou, která nesklidila moc úspěchu, takže pokud to auto nenabídne jistou prémiovost /což CC aspoň v komunitě příznivců VW poskytuje/, pokud nenabídne jistou dávku sportovnosti, tak nemá šanci.

zpět na článek