Spy Photos: Chevrolet Camaro Cabrio

Spy Photos: Chevrolet Camaro Cabrio: titulní fotka Nový Chevrolet Camaro bude začátkem příštího roku doplněn o verzi Cabrio. Jako správný muscle-car bude mít top model pod kapotou osmiválec o objemu 6,2 l s výkonem 428 koní.

Loni v létě byl oficiálně představen Chevrolet Camaro. Nové auto s pořádnou porcí retro stylu vypadá pěkně svalnatě a dost nebezpečně. Pohonné jednotky se očekávají stejné i pro otevřenou verzi – základním motorem v nabídce je americká klasika V6 o objemu 3,6 l, výkonu rovných 305 koní (224 kW) a točivém momentu 370 Nm. Její alternativou bude ve verzi s manuálem vidlicový osmiválec 6,2 l o výkonu 428 koní (315 kW) a točivém momentu 553 Nm, varianta s automatickou převodovkou bude vyladěna na 407 koní (299 kW) a 535 Nm.

Ze zdrojů blízkých vedení automobilky unikla zprávička, že Camaru byla už oficiálně přiklepnuta spoře oděná sestřička v podobě Cabria. Špionážní fotografové dokonce jedno takové auto s minimálním maskováním zachytili při testování na hranicích mezi USA a Kanadou. Z obrázků je patrné, že kabriolet bude mít zřejmě klasickou plátěnou střechu s elektrickým ovládáním.

Dle prvních informací by výroba měla být zahájena na konci letošního roku, prezentace proběhne buď letos na podzim na výstavě SEMA nebo v lednu 2011 v Detroitu a nový Chevrolet Camaro Cabrio se na americkém trhu objeví příští rok na jaře.

Fotogalerie

  • Spy Photos: Chevrolet Camaro Cabrio: fotka 1
  • Spy Photos: Chevrolet Camaro Cabrio: fotka 2
  • Spy Photos: Chevrolet Camaro Cabrio: fotka 3
  • Spy Photos: Chevrolet Camaro Cabrio: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.