Spy Photos: Chevrolet Camaro Cabrio

Spy Photos: Chevrolet Camaro Cabrio: titulní fotka Chevrolet Camaro bude také ve verzi Cabrio s klasickou plátěnou střechou. Bohužel si na tento model budeme muset ještě rok počkat, premiéra je naplánována na autosalon v Detroitu v roce 2011.

Loni v létě byl oficiálně představen Chevrolet Camaro. Nové auto s pořádnou porcí retro stylu vypadá pěkně svalnatě a dost nebezpečně. Základním motorem v nabídce je americká klasika V6 o objemu 3,6 l, výkonu rovných 305 koní (224 kW) a točivém momentu 370 Nm. Její alternativou bude ve verzi s manuálem vidlicový osmiválec 6,2 l o výkonu 428 koní (315 kW) a točivém momentu 553 Nm, varianta s automatickou převodovkou bude vyladěna na 407 koní (299 kW) a 535 Nm. Více informací o Camaru naleznete v dřívějším článku.

Ze zdrojů blízkých vedení automobilky unikla zprávička, že Camaru byla už oficiálně přiklepnuta spoře oděná sestřička v podobě Cabria. Špionážní fotografové dokonce jedno takové auto s minimálním maskováním zachytili při testování na hranicích mezi USA a Kanadou. Z obrázků je patrné, že kabriolet bude mít zřejmě klasickou plátěnou střechu s elektrickým ovládáním.

Fotogalerie

  • Spy Photos: Chevrolet Camaro Cabrio: fotka 1
  • Spy Photos: Chevrolet Camaro Cabrio: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
pěkné %amero 31.12.2009  12:23
Vstoupit do diskuse ›