Spy Photos: Chevrolet Camaro přistižen v Austrálii

Spy Photos: Chevrolet Camaro přistižen v Austrálii: titulní fotka Chevrolet Camaro je slavné auto s dlouho pověstí, takže automobilka nechce, aby nový remake toho vozu byla ostuda. Můžeme se těšit na hranatost a pořádné americké svaly v podobě atmosférického osmiválce.

Chevrolet Camaro představený jako studie na autosalonu v Detroitu loni v lednu bude co nevidět debutovat v sériové podobě. Kolos s názvem General Motors, pod jehož křídla spadá i automobilka Chevrolet, poslal svalnaté kupé inspirované prvními modely z let 1966 – 1969 do sériové výroby na základě četných pozitivních či spíše nadšených reakcí veřejnosti.

GM testuje novou generaci Camara, kde se dá. Jedny snímky byly zachyceny někde v Americe a fotografie u tohoto článku pocházejí zase od „protinožců“, z daleké Austrálie. Dle internetových komentářů je vůz na fotografiích velmi blízký sériové verzi.

Typický muscle-car bude mít pod kapotou silný benzínový vidlicový osmiválec, jehož výkon se bude přenášet na zadní nápravu pomocí pětistupňové převodovky.

Více informací bude prý uvolněno až během oficiální premiéry, která proběhne koncem roku na autoshow v Las Vegas nebo začátkem roku 2009 v Detroitu.

Fotogalerie

  • Spy Photos: Chevrolet Camaro přistižen v Austrálii: fotka 1
  • Spy Photos: Chevrolet Camaro přistižen v Austrálii: fotka 2
  • Spy Photos: Chevrolet Camaro přistižen v Austrálii: fotka 3
  • Spy Photos: Chevrolet Camaro přistižen v Austrálii: fotka 4
  • Spy Photos: Chevrolet Camaro přistižen v Austrálii: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Dokonalý design, evropské krabice Danno 11.03.2008  22:58
Vstoupit do diskuse ›