Spy Photos: BMW M3 Coupe-Cabrio – Ladění otevřené symfonie

Spy Photos: BMW M3 Coupe-Cabrio – Ladění otevřené symfonie: titulní fotka Osmiválec s výkonem 420 koní má sound, který vás zvedne ze židle. Jak vám asi bude masírovat ouška, když zmáčknete tlačítko a za 22 sekund se v zavazadlovém prostoru ztratí jediný přirozený zvukový filtr.

Famílie sportovních modelů M3 se rozroste o dalšího člena. K sedanu a kupé přibude kabriolet s pevnou sklápěcí střechou. Bude to ještě sportovní auto? Taky by nás to zajímalo, vždyť Coupé-Cabrio 335i, vybavené přeplňovaným šestiválcem o výkonu 306 koní, je ve srovnání s klasickým kupé těžší o 210 kg a celkově váží 1810 kg. Takové Audi RS4 na tom ovšem není nijak lépe. Sice jeho hmotnost zvyšují nejen výztuhy, ale i pohon všech kol, to však nijak neospravedlňuje jeho 1845 kg.

U BMW by mohly být řešením karbonové panely střechy, jako je tomu i v případě kupé, na to ovšem mula, zachycena našim spy-objektivem, nevypadá. Budeme alespoň doufat, že se BMW popere alespoň s kroucením karoserie, které je i v případě standardní řady 3 CC minimální. Mimochodem, tohle není zdaleka první trojkový kabriolet z dílen divize M GmbH. Již první generace E30 byla v nabídce bez střechy, i když se vyrobilo pouze 786 kusů. Následující modely M3 ve verzích E36 a E46 vznikaly v daleko větších sériích.

Fotogalerie

  • Spy Photos: BMW M3 Coupe-Cabrio – Ladění otevřené symfonie: fotka 1
  • Spy Photos: BMW M3 Coupe-Cabrio – Ladění otevřené symfonie: fotka 2
  • Spy Photos: BMW M3 Coupe-Cabrio – Ladění otevřené symfonie: fotka 3
  • Spy Photos: BMW M3 Coupe-Cabrio – Ladění otevřené symfonie: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.