Spy Photos: BMW 3 Cabrio

Spy Photos: BMW 3 Cabrio: titulní fotka Facelift trojkové řady u BMW zasáhl zatím karosářské verze sedan a kombi. Dvojice kupé a kabrio zatím odolává, premiéra se ve Franfurtu nekonala. Dočkáme se debutu v lednu v Detroitu nebo na jaře v Ženevě?

Drobné kosmetické změny faceliftovaného BMW 3 Coupé a Cabrio budou kopírovat inovace již známého sedanu: přední část vozu bude vypadat po faceliftu dynamičtěji. Nový nárazník působí širším dojmem, „ledvinky“ tvořící masku chladiče přišly o zesílený okraj v horní části. Přední světla mohou obsahovat funkci denního svícení a v případě bi-xenonových světlometů také směrová světla ze světelných diod. Na bocích se nacházejí nové nástavce prahů a nová zpětná zrcátka, která pokrývají větší úhel.

Zadní část doznala ještě více změn, aby vizuálně podpořila sportovní charakter řady 3. Nový je zadní nárazník, zadní sdružené svítilny a upravené bylo víko zavazadlového prostoru. Koncová a zadní směrová světla jsou tvořena světelnými diodami.

Předpokládáná oficiální premiéra faceliftovaného BMW 3 Coupé a Cabrio ve Frankfurtu neproběhla, snad se dočkáme na některé z menších výstav na podzim, popř. na autoshow NAIAS v Americe začátkem příštího roku nebo v Ženeve 2010.

Fotogalerie

  • Spy Photos: BMW 3 Cabrio: fotka 1
  • Spy Photos: BMW 3 Cabrio: fotka 2
  • Spy Photos: BMW 3 Cabrio: fotka 3
  • Spy Photos: BMW 3 Cabrio: fotka 4
  • Spy Photos: BMW 3 Cabrio: fotka 5


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Spatne zrkadla mrkef89 02.10.2009  20:48
Hm? PavelKuk 02.10.2009  12:17
Vstoupit do diskuse ›