Spy Photos: Facelift kupé Bentley Continental GT už za 5 dní

Spy Photos: Facelift kupé Bentley Continental GT už za 5 dní: titulní fotka Majestátní kupé, Bentley Continental GT, je na trhu už sedm let. To je nejvyšší čas na facelift i v kategorii, kde generační cykly plynou tak nějak pomaleji.

Automobilka příchod „nového“ Continentalu GT avizuje už i na vlastních internetových stránkách. Pro tuto chvíli zde však jsou špionážní snímky z testování před premiérou.

Ve Skotsku zachytili špionážní fotografové maskovaná kupé Bentley Continental GT, časem ale dojde i na kabriolet a sedan Flying Spur.

Faceliftované luxusní GranTurismo bude mít nové světlomety, v nichž nebudou chybět diody pro denní svícení. Zadní světla kopírují model Mulsanne. Nový přední nárazník dostal větší vtoky pro chladicí vzduch a sání, maska je nyní ustavena výrazně kolměji než dosud.

Zda se změny dotknou výkonu motoru není zatím známo. Nicméně jsou zde jisté náznaky, že by Bentley mohlo dostat pod kapotu nový dvanáctiválec z Audi A8 L W12, který debutoval letos na autoshow v Pekingu. Otázkou zůstává, zda W12 s parametry 500 koní a 625 Nm bude pro Continental GT to pravé ořechové.

Pravděpodobnější je však další vývoj stávající přeplňované verze motoru W12, která by mohla dostat standardně možnost spalování E85. Neoficiální zdroje uvádějí, že by se pod kapotu mohl dostat dokonce i koncernový osmiválcový turbodiesel.

Světová výstavní premiéra faceliftovaného Continentalu GT proběhne již za měsíc na autosalonu v Paříži. On-line premiéra je naplánována na 7. září 2010.

Fotogalerie

  • Spy Photos: Facelift kupé Bentley Continental GT už za 5 dní: fotka 1
  • Spy Photos: Facelift kupé Bentley Continental GT už za 5 dní: fotka 2
  • Spy Photos: Facelift kupé Bentley Continental GT už za 5 dní: fotka 3
  • Spy Photos: Facelift kupé Bentley Continental GT už za 5 dní: fotka 4
  • Spy Photos: Facelift kupé Bentley Continental GT už za 5 dní: fotka 5
  • Spy Photos: Facelift kupé Bentley Continental GT už za 5 dní: fotka 6

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.Plakát týdne

McLaren 720S

Anketa

Který nový supersport se vám líbí?
Počet hlasů: 20263 | Zobrazit seznam všech anket