Spy Photos: Audi S6

Spy Photos: Audi S6: titulní fotka Špionážní obrázky v galerii by měly ukazovat chystaný model Audi S6 na cestě do Švédska.

Naši fotografové zachytili Audi S6 při překládce na loď mířící do Švédska. Co že se to bude v mrazivém počasí po tamějších silničkách vlastně prohánět?

Audi S6 je poměrně dobře identifikovatelná hlavně díky čtveřici koncovek výfuků, pozorným čtenářům však možná neujdou ani změny na přední masce (přibyla například jedna horizontální linka pod světly) nebo výraznější nástavce prahů.

Souhlasím, designové změny jsou opravdu velice jemné a nikdo mimo prodejce a fanclub Audi je snad ani nemá šanci v běžném provozu poznat. V sérii však očekáváme zabudování pozměněné mřížky chladiče nebo hliníkem obložená zpětná zrcátka…zkrátka nějaké ty úpravičky, aby S6 nebyla až tak úplně anonymní.

Co bude pod kapotou? Vidlicový desetiválec o objemu 5,2 litru nejspíše nahradí přeplňovaný vidlicový osmiválec o objemu 4 litry, tedy stejná strojovna jako se chystá pohánět levnější verzi nového Bentley Continental GT.

V něm by měla dosahovat výkonu kolem 420 koní, což by ale pro Audi byl v případě S6 krok zpět; desetiválec v současné generaci S6 totiž ze sebe „umí“ vydolovat 435 koní. Očekává se tedy navýšení výkonu někam k „450+“ koním, čehož může být dosáhnuto třeba i přidáním druhého turbodmychadla. Nechme se překvapit.

Fotogalerie

  • Spy Photos: Audi S6: fotka 1
  • Spy Photos: Audi S6: fotka 2
  • Spy Photos: Audi S6: fotka 3
  • Spy Photos: Audi S6: fotka 4


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
NbwuSDHBUfUItTqN qGmUQrYPdMCSy 22.05.2012  09:43
UVtmtvFaYtyOoWaY PNxEARBgWpGj 21.05.2012  19:56
Vstoupit do diskuse ›