Spy Photos: Aston Martin V8 Vantage Roadster

Spy Photos: Aston Martin V8 Vantage Roadster: titulní fotka Příznivci anglické značky Aston Martin se mohou po změnách u DB9 těšit také na facelift kupé i kabria V8 Vantage. Ke slovu se dostane ostřejší vzhled a kvalitnější materiály v interiéru. Zatím se ale neví, zda se zvedne výkon motoru.

O faceliftu nejmenšího Aston Martinu se mluvilo už nějakou dobu, ale nebyly k dispozici žádné špionážní snímky. Až letos na jaře se podařil zachytit maskovaný V8 Vantage s drobnými úpravami a nedávno byl přistižen V8 Vantage Roadster při testování na Nürburgringu.

Kosmetické změny se dotkly předního nárazníku, z profilu si každý všimne nových desetipaprskových kol s 19palcovými disky a na zádi je difuzor odvozený ze sportovnější verze V12 Vantage. Rozměrnější integrované křidélko zlepší přítlak a aerodynamiku vozu.

V interiéru budou nové anatomické sedačky s korpusem z karbon-kevlaru. Posádka si pak může vychutnávat kvalitní hudbu ze výkonného (1000 W) audio systému Bang & Olufsen. Bohužel momentálně není známo, zda dojde i k modifikaci motoru, v tomto ohledu ale stávající verze astonu určitě nedostatkem netrpí.

Tip: Prohlédnete si také letošní facelift Aston Martinu DB9.

Fotogalerie

  • Spy Photos: Aston Martin V8 Vantage Roadster: fotka 1
  • Spy Photos: Aston Martin V8 Vantage Roadster: fotka 2
  • Spy Photos: Aston Martin V8 Vantage Roadster: fotka 3
  • Spy Photos: Aston Martin V8 Vantage Roadster: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.