Spy Photos: Aston Martin Rapide

Spy Photos: Aston Martin Rapide: titulní fotka Na čtyřdveřovou luxusní limuzínu od Astonu se těší spousta zákazníků. Máme pro vás několik snímků auta jen s minimálním maskováním z testování na německém Nürburgringu.

Koncept Aston Martin Rapide byl představen na výstavě North American International Auto Show v Detroitu v roce 2006 a ihned se stal předmětem zájmu nejen novinářů, ale i spousty potencionálních zákazníků.

Řada lidí čekala, že Aston Martin představí Rapide již letos na jaře v Ženevě, ale chyba lávky. Automobilka si na ženevský autosalon přivezla jinou perličku: Aston Martin One-77, sporťák s výkonem přes 700 koní! Z toho důvodu muselo čtyřdveřové luxusní kupé chvíli počkat, ale dobrou zprávou je, že by se mělo na konci tohoto roku přeci jen oficiálně představit.

Vedle studiových fotografií Rapide víme i něco málo z technických informací, jako je např. šestilitrový motor V12 o výkonu 476 k (350 kW), jenž disponuje točivým momentem 600 Nm. Výkon se bude na zadní nápravu přenášet přes automatickou převodovkou Touchtronic s možností řazení pádly pod volantem.

Fotogalerie

  • Spy Photos: Aston Martin Rapide: fotka 1
  • Spy Photos: Aston Martin Rapide: fotka 2
  • Spy Photos: Aston Martin Rapide: fotka 3
  • Spy Photos: Aston Martin Rapide: fotka 4
  • Spy Photos: Aston Martin Rapide: fotka 5

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
krasavec mustafa 24.04.2009  08:24
Vstoupit do diskuse ›