Spy Photos: Audi TT RS – Podívej se mi do očí

Spy Photos: Audi TT RS – Podívej se mi do očí: titulní fotka Po vzoru větších modelů dostane diodová světla také Audi TT. A kdyby jen to…

Berte to tak, že se budeme chvíli pohybovat ve spekulativní rovině, o připravovaném lehkém faceliftu a příchodu nejsilnějšího modelu totiž zatím moc nevíme. Tedy, něco přeci. Vůz dostane, stejně jako Audi RS6 nebo A5/S5, světla pro denní svícení vytvořené z pásů LED diod, které budou integrovány do hlavních světlometů.

S modernizovaným designem i technikou dorazí v roce 2009 také špičková verze, která dostane označení TTS nebo TT RS. Stejně protichůdné jsou také informace o motoru. Mluví se o přeplňovaném čtyřválci TFSI z Audi S3, který by měl být posílený na výkon kolem 300 koní. Ještě odvážnější jsou ovšem zprávy pronikající z automobilky, které naznačují, že pod přední kapotou se objeví turbodmychadlem přeplňovaný pětiválec. Z objemu 2,5 l by měl být schopen nabídnout od 330 do 350 koní. Pohon všech kol, prostřednictvím spojky Haldex, je samozřejmostí. Převodovky by měly být na výběr dvě – klasická 6stupňová manuální nebo dvouspojkový S-tronic se stejným počtem stupňů.

Fotogalerie

  • Spy Photos: Audi TT RS – Podívej se mi do očí: fotka 1
  • Spy Photos: Audi TT RS – Podívej se mi do očí: fotka 2
  • Spy Photos: Audi TT RS – Podívej se mi do očí: fotka 3
  • Spy Photos: Audi TT RS – Podívej se mi do očí: fotka 4

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.