Spada Codatronca Monza: slibovaný rodaster v předstihu odhalen

Spada Codatronca Monza: slibovaný rodaster v předstihu odhalen: titulní fotka Tak tohle je nade vší pochybnost nejlépe zabalená technika Chevroletu Corvette současnosti.

Jak jsme informovali v článku Spada Codatronca Monza: roadster ohlášen do Monaka, v polovině dubna se má na výstavě Top Marques Monaco představit otevřená verze poněkud kontroverzního sporťáku Spada Codatonca TS. První fotky jsou ale k dispozici už teď!

Zatímco kupé TS vypadá tak trochu podivně, amputace střechy a zvýraznění předních vstupů vzduchu a zadního difuzoru a svítilen v kombinaci s novým designem kol udělalo jako mávnutím kouzelné hůlky z této poněkud zvláštní retroverze batmobilu velmi moderní a nebojím se říci i hezkou záležitost.

Roadster Monza by si možná zasloužil spíše označení speedster, ochranu posádky před povětrností zajišťuje pouze nizoučký větrný štítek a s nějakou formou zastřešení rozhodně počítat nelze. Ne náhodou auto vzniklo ve slunné Itálii, že…

Technická detaily a další fotky na sebe určitě nenechají dlouho čekat, zatím tedy platí info o použití techniky kupé TS v podobě vidlicového osmiválce o objemu 7,0 l s výkonem 630 k (470 kW) při 6500 otáčkách a s točivým momentem 668 Nm při 4800/min, jenž zajišťuje maximální rychlost 340 km/h a zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,4 s. Už se moc těšíme.

Fotogalerie

  • Spada Codatronca Monza: slibovaný rodaster v předstihu odhalen: fotka 1
  • Spada Codatronca Monza: slibovaný rodaster v předstihu odhalen: fotka 2
  • Spada Codatronca Monza: slibovaný rodaster v předstihu odhalen: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Spada TeeJay 01.04.2011  12:14
Vstoupit do diskuse ›