Soutěž o Umbrella Girl týmu Fiat Yamaha

Soutěž o Umbrella Girl týmu Fiat Yamaha: titulní fotka I v letošním roce připravil Fiat ČR za podpory Yamaha Motor Middle Europe CZ/SK soutěž o Umbrella Girl továrního týmu Fiat Yamaha.

Pozn. redakce: text pochází z tiskové zprávy Yamaha Motor Middle Europe CZ/SK.

Špičkoví jezdci, adrenalinová podívaná na trati, hektický cvrkot ve stájích a hrozny novinářů. Ale též atraktivní slečny jako nezbytný šperk každého ze závodních týmů. Právě „slečny s deštníkem“ jsou ozdobou závodních stájí a fotografové z celého světa se točí kolem nich stejně tak, jako kolem samotných jezdců.

Soutěž o Umbrella Girl je vstupenkou právě do tohoto nablýskaného světa. Její vítězka se totiž stane slečnou s deštníkem týmu Fiat Yamaha na Velké ceně České republiky. Na začátku stačí poslat dvě fotografie na adresu umbrellagirl@xman­.cz . Uzávěrka soutěže je 18. července.

Soutěží se i o skútry Yamaha Aerox Race Replica. Vítězka soutěže, kterou vyberou svými hlasy čtenáři serveru iDNES.cz, se stane Umbrella Girl stáje Fiat Yamaha Team, ale zároveň obdrží také skútr Yamaha Aerox Race Replica a možnost nafotit set s profesionálním fotografem.

Nezapomene se ale ani na slečny, které se umístí na druhém a třetím místě – před fotoaparátem v prostorách brněnské stáje Fiat Yamaha Teamu zapózují i ony.

Skútry se přitom v rámci soutěže rozdají hned dva. Ten druhý připadne vylosovanému šťastlivci z řad hlasujících.

Galerii soutěžících dívek naleznete na xman.idnes.cz.

TIP: Česká Umbrella Girl Fiat Yamaha TeamuDiskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: spíš soutěž o post umbrella... %yaroukh 16.07.2010  19:35
Re: spíš soutěž o post umbrella... TeeJay 16.07.2010  17:22
spíš soutěž o post umbrella... OD 16.07.2010  17:10
Vstoupit do diskuse ›