Sonus Faber: špičkové audio pro Pagani Huayra

Sonus Faber: špičkové audio pro Pagani Huayra: titulní fotka Luxusní italský supersport Pagani Huayra dostane luxusní italské audio Sonus Faber o výkonu 1200 W.

Jestli vám přijde Pagani Huayra tak luxusní, až to trošku zavání kýčem, pak určitě nejste sami a mám takový pocit, že přesně téhož názoru je i italský výrobce highendových audiosystémů, ale protože dostal zakázku, tak poslušně drží ústa a své produkty přizpůsobuje celkovému charakteru auta.

Ano, přesně tak. Pagani se dohodlo s jedním z nejrespekto­vanějších výrobců audisystémů Sonus Faber, že mu ozvučí Huayru muzikou o výkonu 1200 W, což je oproti dosavadnímu systému trojnásobek, takže nebude problém přehlušit zvuk motoru V12 AMG. $2$ Zatím není známo, kolik reproduktorů auto bude mít, jisté ovšem je, že na formu se klade maximální důraz – kombinace hliníku a karbonu je samozřejmostí, magnety jsou neodymové. Těla reproduktorů jsou laserem vyřezávána z jednoho kusu hliníku a a mají pohltit sebemenší nežádoucí vibrace.

A pochopitelně nejen na formu. Horacio Pagani slibuje na supersport nevídanou kvalitu poslechu s možností nastavení různých režimů (koncertní sál, stadion apod). Buďte si jistí, že to celé bude nechutně drahé, v cenovce huayry se to ale v pohodě ztratí.

Mimochodem, když už je řeč o Pagani Huayra – podívejte se na nejnovější video, vytvořené na objednávku miamského dealera značky.

Fotogalerie

  • Sonus Faber: špičkové audio pro Pagani Huayra: fotka 1
  • Sonus Faber: špičkové audio pro Pagani Huayra: fotka 2

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
DorothyCib DorothyCib 24.02.2017  07:44
Huayra Daniel 03.06.2013  17:48
audio Andre Fux 03.06.2013  14:49
What a sound! hijack 02.06.2013  22:34
Vstoupit do diskuse ›