Smyth Performance proměnuje Dodge Charger na pick-up

Smyth Performance proměnuje Dodge Charger na pick-up: titulní fotka Američané milují pick-upy, což nejlépe dokazuje Ford a jeho model F-150 se svými prodejními výsledky, ale ne každý chce velký terénní pick-up. Najdou se i zájemci o čistě silniční stroj a jim jsou připraveni vyhovět u Smyth Performance.

Nabídka pick-upů na severoamerickém trhu je sice velmi pestrá, ale přeci jen jsou v ní velké mezery. Většina výrobců je totiž nabízí jako poměrné velké stroje, které mají být schopný i jízdy mimo zpevněné vozovky.

U Smyth Performance v Massachusetts jsou ovšem připraveni uspokojit i zájemce o výrazně menší provedení pick-upu. Stačí, když jim do dílny přivezou nějaký starší sedan, kombík nebo hatchback. Většina klientů této firmy si doposud nechala na pick-up přestavět starší Volkswagen Jetta nebo Golf.

Novinkou v nabídce této firmy je proměna Dodge Charger z let 2005 až 2010. Tento model oživil jméno slavného svalovce z konce šedesátých a počátku sedmdesátých let, ale na rozdíl od něj nedostal karoserii dvoudveřového kupé, ale čtyřdveřového sedanu. Ta je nyní podle Smyth Performance ideální pro přestavbu na pick-up.

Proměna Dodge Charger na pick-up přijde na 3590 amerických dolarů (zhruba 95.000 Kč) a je při ní použito zadní čelo z modelu F-150 značky Ford v kombinaci s koncovými světly z MPV Dodge Grand Caravan. Smyth Performance v souvislosti s úpravou Dodge Charger uvádí, že podobný zákrok zvládne u vozů značek Audi a BMW.

Fotogalerie

  • Smyth Performance proměnuje Dodge Charger na pick-up: fotka 1
  • Smyth Performance proměnuje Dodge Charger na pick-up: fotka 2
  • Smyth Performance proměnuje Dodge Charger na pick-up: fotka 3

Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.