Smart Fortwo Brabus Urbanlava Edition je pěkně žhavý (+video)

Smart Fortwo Brabus Urbanlava Edition je pěkně žhavý (+video): titulní fotka Smart Fortwo se po zákroku svého dvorního úpravce může v provedení Urbanlava Edition pochlubit atraktivním zevnějškem a stylovým interiérem.

Brabus se prozatím věnuje především designu aktuálního Smartu Fortwo a jeho nejnovější kreací, která zamířila na trh je Urbanlava Edition. Ta se snaží přitáhnout pozornost především svým exteriérem a rovněž i vtipnou reklamní kampaní.

Karoserie je v případě této edice výhradně v černé barvě, kterou doplňují prvky v červené, modré, zelené nebo fialové barvě, poskytující zároveň lehce agresivní výraz. Brabus si pro karoserii modelu Fortwo připravil nový přední spoiler, nástavce prahů a difuzor pod záď.

K viditelným úpravám exteriéru pak samozřejmě patří i chromovaná koncovka výfuku a 16-palcová kola. Podvozek se dočkal nových pružin a tlumičů, snižujících světlou výšku o 10 mm.

V interiéru Urbanlava Edition se opakuje barevný motiv použitý na exteriéru, což znamená, že černé čalounění sedadel a obložení palubní desky i dveří doplňují detaily v červené, modré, zelené nebo fialové barvě. Standardem ve výbavě je mimo jiné vyhřívání sedadel nebo paket Cool & Media.

Smart Fortwo Brabus Urbanlava Edition je nabízen s pevnou střechou i jako kabriolet. Základní pohonnou jednotkou je pro tuto edici litrový tříválec o výkonu 71 koní (52 kW), ale na přání je k dispozici i přeplňovaný tříválec o objemu 0,9 l s výkonem 90 koní (66 kW).

Vedle svého vzhledu a výbavy zaujme tento zástupce značky Smart i za pomoci trojice vtipných reklamních spotů nebo cenou, která startuje na částce 17.990 eur (zhruba 490.000 Kč).

Fotogalerie

  • Smart Fortwo Brabus Urbanlava Edition je pěkně žhavý (+video): fotka 1
  • Smart Fortwo Brabus Urbanlava Edition je pěkně žhavý (+video): fotka 2
  • Smart Fortwo Brabus Urbanlava Edition je pěkně žhavý (+video): fotka 3
  • Smart Fortwo Brabus Urbanlava Edition je pěkně žhavý (+video): fotka 4
  • Smart Fortwo Brabus Urbanlava Edition je pěkně žhavý (+video): fotka 5
  • Smart Fortwo Brabus Urbanlava Edition je pěkně žhavý (+video): fotka 6
  • Smart Fortwo Brabus Urbanlava Edition je pěkně žhavý (+video): fotka 7
  • Smart Fortwo Brabus Urbanlava Edition je pěkně žhavý (+video): fotka 8
  • Smart Fortwo Brabus Urbanlava Edition je pěkně žhavý (+video): fotka 9


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.