Škoda Fabia: Race Paket pro malý hatchback

Škoda Fabia: Race Paket pro malý hatchback: titulní fotka Německé zastoupení mladoboleslavské automobilky Škoda se snaží přilákat do svých showroomů nové zákazníky prostřednictvím Fabií, jejichž vzhled je upraven sadou Race Paket.

Na německém trhu bude k dispozici Škoda Fabia s motory 1.2 12V HTP s výkonem 69 koní (51 kW) a 1.2 TSI s výkonem 86 koní (63 kW) standardně vybavená paketem s označením Race Paket.

Základem tohoto provedení pro naše západní sousedy jsou pětidveřové hatchbacky s výbavou Ambiente. Karoserie Fabie je doplněna o spoiler na spodní části předního nárazníku, nástavec zadního nárazníku s náznakem difuzoru a spoiler nad zadním oknem.

Další doplňky představuje chromovaná koncovka výfuku, sportovní podvozek a 17palcová litá kola v bílé barvě. Kromě motorizace si budou moci zákazníci vybrat i jedno ze tří barevných provedení. V nabídce je bílá střecha v kombinaci s červeným lakem karoserie a celý vůz v černé metalíze nebo modré perleti. Poslední úpravou jsou polepy fólií na bocích a střeše.

Ceny těchto Fabii začínají na 15.560 Euro (zhruba 402.000,– Kč) za provedení s motorem 1.2 12V HTP v červené barvě. V této základní ceně je zahrnut i Race Paket v kombinaci s červeným lakem a bílou střechou za 980 Euro (okolo 25.500,– Kč).

Zájemci o takto upravené Fabie nemusí vyrážet k německým prodejcům, ale stačí jim zalistovat v nové nabídce příslušenství pro faceliftovaný model, která obsahuje všechny zmiňované doplňky a navíc umožňuje jejich kombinaci s kteroukoliv motorizací.

Fotogalerie

  • Škoda Fabia: Race Paket pro malý hatchback: fotka 1
  • Škoda Fabia: Race Paket pro malý hatchback: fotka 2


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:
Autor Datum a čas
Re: Bože... ghotic.ghotic(new Mazlík) 03.06.2010  19:49
Bože... rac3r 03.06.2010  19:46
Vstoupit do diskuse ›