Širší, nižší a výkonnější Range Rover Evoque od Hamannu (+video)

Širší, nižší a výkonnější Range Rover Evoque od Hamannu (+video): titulní fotka Hamann se již dávno nevěnuje pouze strojům značky BMW a ve své nabídce má i kompletní program úprav pro Range Rover Evoque v jeho aktuální podobě.

Range Rover Evoque se v loňském roce představil modernizované podobě a německá tuningová společnost na tuto skutečnost reaguje nabídkou, zahrnující úpravy karoserie, podvozku i výkonů pohonných jednotek.

Změny provedené u Hamannu v oblasti designu aktuálního Range Roveru Evoque jsou patrné na první pohled a úpravce uvádí, že britské SUV je po jeho zákroku širší a nižší. Sada nových karosářských dílů zahrnuje nový přední nárazník s integrovanými LED pro denní svícení, na nějž navazuje rozšíření blatníků spolu s nástavci prahů, novou spodní částí zadního nárazníku a větším spoilerem nad zadním oknem.

Tento paket karosářských dílů je k dispozici pro třídveřový i pětidveřový Evoque, což platí i pro sadu sportovních pružin, snižujících světlou výšku vozu o 30 mm a 22-palcová litá kola s osmnácti paprsky.

Pro pohonné jednotky nejmenšího Range Roveru je připraveno zvýšení výkonu za pomoci nového softwaru pro jejich řídící jednotky.

Hamann uvádí pro základní vznětové provedení s přeplňovaným dvoulitrovým čtyřválcem zvýšení výkonu ze standardních 150 koní (110 kW) na 181 koní. Zájemci o větší porci výkonu z benzinového 2.0 Si4 mohou počítat s růstem ze sériových 240 koní (177 kW) na 260 koní (191 k) a točivý moment se zde zvyšuje ze 340 N.m na 395 N.m.

K dispozici jsou i tradiční doplňky v podobě sportovních pedálů a koberců s logy Hamann, která mohou být za LED promítaná i na vozovku vedle vozu po otevření dveří.

Fotogalerie

  • Širší, nižší a výkonnější Range Rover Evoque od Hamannu (+video): fotka 1
  • Širší, nižší a výkonnější Range Rover Evoque od Hamannu (+video): fotka 2
  • Širší, nižší a výkonnější Range Rover Evoque od Hamannu (+video): fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.