Shelby GTS: Základní stupeň úprav Mustangu

Shelby GTS: Základní stupeň úprav Mustangu: titulní fotka Společnost Shelby American Inc. v New Yorku představila základ své nabídky, kterým je paket Shelby GTS určený pro Mustangy s motory V6 a V8 modelových roků 2011 a 2012.

Shelby uvádí, že nový paket GTS je do jisté míry znovuzrozením populárního paketu Shelby GT z let 2007 a 2008.

Paket Shelby GTS je zaměřen především na úpravy vzhledu a podvozku. Jeho hlavní části pro změnu designu představuje nová kapota motoru, maska chladiče, přední nárazník a zadní spoiler. Na karoserii nechybí pruhy Le Mans a řada emblému, včetně plakety Shelby v interiéru.

Součástí paketu GTS jsou ale i nové pružiny, stabilizátory, brzdy Shelby/Baer, nové sání pro atmosférické šestiválce i osmiválce a výfukový systém Borla.

Pro doplnění standardního paketu GTS nabízí Shelby i řadu další doplňků, mezi které patří kompresor pro V8 i V6, stavitelný sportovní podvozek, výkonnější brzdový systém s 6pístkovými třmeny pro přední i zadní kola, 18 až 20palcová kola nebo dvoubarevné kožené čalounění interiéru.

Shelby GTS je k dispozici pro všechny Mustangy modelový roků 2011 a 2012 s motory 3,7 V8 a 5,0 V8. Paket bude nabízen za 9.995 amerických dolarů (zhruba 170.000,– Kč).

Fotogalerie

  • Shelby GTS: Základní stupeň úprav Mustangu: fotka 1
  • Shelby GTS: Základní stupeň úprav Mustangu: fotka 2
  • Shelby GTS: Základní stupeň úprav Mustangu: fotka 3


Diskuse k článku

Poslední příspěvky:

Zatím nebyly vloženy žádné diskusní příspěvky.